Moje služby

Vymyslím pro vás kreativní koncept či marketingovou strategii, pomůžu vám chovat se zodpovědně a pečovat o své zaměstnance tak, abyste se stali zaměstnavatelem snů a love brandem, který dělá dobro. Udělám vám komunikační audit a navrhnu, co byste mohli dělat líp. Můžeme se klidně spojit na jednorázovou konzultaci, časově omezenou kampaň či na dlouhodobou spolupráci. Určitě se spolu domluvíme také na přípravě školení na míru. Pro neziskové organizace nabízím úvodní konzultaci/školení zdarma. 

Mojí předností je komplexní přístup k marketingové komunikaci s přesahem do společenské odpovědnosti a HR marketingu. Jsem kreativec a stratég. Nejvíce mě baví kreativní proces, při kterém využívám nabízejících se synergií do dlouhodobě smysluplné strategie. 

Své devítileté zkušenosti z marketingové komunikace a práce pro desítky klientů z komerční i nekomerční sféry jsem skloubil do unikátní kreativní metody, která pomůže rozproudit vaši kreativitu a nalézt vytoužené řešení během 3 hodin. Navíc probudíte tvůrčí radost svého týmu. Zjistěte více o Kreativních kruzích zde.

Kreativita & 
Komunikace

Každý potřebuje komunikovat. Ale ne každý umí vyprávět svůj příběh tak, aby zaujal.

Já vám s tím mohu pomoci. Díky svým zkušenostem je mojí předností komplexní kreativní přístup, kde propojuji následující světy:

  • Kreativita & Strategie
  • Brand Management
  • Social Marketing
  • Public Relations
  • Social Media Marketing
  • Digital Marketing
  • Offline Marketing
  • Activation & Events

Společenská
odpovědnost

Trápí mě, když vidím firmy, které dělají dobro v rámci svých CSR programů, jen aby si mohly odškrtnout položku na seznamu a odreportovat pár čísel v Excelu. O tom společenská odpovědnost není.

Věřím v zodpovědnost, která je zakódována do samotného nitra každého z nás, u firem pak do smyslu jejich podnikání – do jejich produktů a služeb.

Pomůžu vám najít hlubší smysl vašeho podnikání tak, aby prospívalo okolnímu světu. Následně vám pomůžu nastavit takovou komunikaci, která vám dlouhodobě přinese víc než reklamní kampaň.

HR Marketing &
Employer Branding

Nenaplněný lidský potenciál. Bohužel ho můžeme vidět dnes a denně kolem sebe v mnoha firmách.

Díky naší generaci mileniálů, která je již pár let skloňována všemi pády, se lety budovaný systém vydělávání na život začíná hroutit a lidé se začínají pídit po hlubším smyslu jejich práce.

Pokud spojíme smysluplnou marketingovou komunikaci se společenskou odpovědností, získáme dobrý základ, abychom se stali zaměstnavatelem snů.  To umocníme employer brand strategií, kterou promítneme do nástrojů HR marketingu a doplníme vhodnou interní komunikací. A přesně s tím vám mohu pomoci.

Společně můžeme měnit svět k lepšímu.
Pojďme na to, kontaktujte mě hned teď!

Co o mně kdo řekl aneb vybrané reference

„Mirek má v Proudly a Welcome to the Jungle na starosti tvorbu nápadů a kreativních řešeních. Kompletně připravil komplexní kampaně pro naše klienty i pro nás interně. Nejenže dokáže vymyslet kreativní řešení, ale také využívá svých produkčních a marketingových dovedností k tomu, aby byl výsledek maximálně efektivní a dodal přesně to, co jsme potřebovali. Mirka mohu s absolutním klidem doporučit, protože jeho práce byla vždy na 120 %.“

Honza Klusoň, CEO pro Českou republiku a Slovensko @ Welcome to the Jungle

„Mirek nám pomohl s několika interními kampaněmi, kdy vždy přinesl skvělé nápady, které dokonale zapadají do naší kultury a firemního prostředí. Velmi rychle se seznámil s naší společností a dokázal sladit naše potřeby s hravými nápady a kreativními koncepty, které byly pozitivně přijaty. Mirek se nám brzy stal rovnocenným partnerem, a tak naše spolupráce byla vždy bezproblémová a efektivní.“

Gabriela Hastíková, HR Expert Consultant, ING Bank Česká Republika

„S Mirkem jsme spolupracovali v rámci kampaně Nový Prostor 20 let spolu, která vyvrcholila v prosinci 2019 akcí Homeless ples na Žofíne. Mirek pro nás celou akci produkčně zajišťoval, staral se o PR akce a jednání s vystupujícími i sponzory. Vše vždy zajistil s velkým nasazením, pracoval spolehlivě a na 100 %. Děkujeme za spolupráci.“

Dagmar Kocmánková, ředitelka Nového Prostoru

„Spolupráce s Mirkem Slížem byla velmi inspirativní a obohacující.“

Karin Brodová, Acquisition Manager, Greenpeace Česká republika

„Pokud hledáte spolehlivého, zodpovědného a nadšeného člověka pro svůj in-house nebo agenturní tým, pak je Mirek tím pravým. Měl jsem mnoho příležitostí ocenit jeho způsob přemýšlení a nápaditého rozvíjení našich projektů za dva roky, co jsem s ním pracoval.“

Pavel Novák, Senior Account Director, AMI Communications

Spolupracoval jsem s...

... a dalšími.

Tak pojďme spolupracovat také spolu.

Napište mi prosím na ahoj@mireksliz.cz nebo pomocí formuláře níže.
Odměnu za mou práci si ujasníme při prvním setkání.
Neziskovkám a Slušným firmám nabízím slevu.