Moje služby

Věřím, že každý z nás má dostatek síly na to, aby mohl změnit sebe i svět k lepšímu. A já věřím, že k tomu mohu přispět i svými zkušenostmi z marketingové komunikace. Existuje spoustu skvělých projektů, které o sobě neumí dát vědět a naopak existuje spousta dalších, kteří umí skvěle komunikovat, ale chybí jim obsah. Proto jsem se rozhodl pomáhat dělat dobro a dobře to odkomunikovat

Když jsem si sumarizoval své silné stránky, co umím a co chci dělat, tak jsem hledal zastřešující označení. Něco jako architekt, režisér apod. Jenže v branži marketingové komunikace to není jen tak. Dneska je každý druhý manažer, specialista, stratég nebo konzultant. 🙂 Já jsem expert na smysluplnou komunikaci, což vystihuje můj komplexní přístup s přesahem do společenské odpovědnosti a HR marketingu.

S čím vám mohu pomoci?

Vymyslím pro vás kreativní koncept či marketingovou strategii, pomůžu vám chovat se zodpovědně a pečovat o své zaměstnance tak, abyste se stali zaměstnavatelem snů a love brandem, který dělá dobro. Udělám vám komunikační audit a navrhnu, co byste mohli dělat líp. Můžeme se klidně spojit na jednorázovou konzultaci, časově omezenou kampaň či na dlouhodobou spolupráci. Určitě se spolu domluvíme také na přípravě školení na míru. Pro neziskové organizace nabízím úvodní konzultaci/školení zdarma.

Kreativita & 
Komunikace

Každý potřebuje komunikovat. Ale ne každý umí vyprávět svůj příběh tak, aby zaujal.

Já vám s tím mohu pomoci. Díky svým zkušenostem je mojí předností komplexní kreativní přístup, kde propojuji následující světy:

  • Kreativita & Strategie
  • Brand Management
  • Social Marketing
  • Public Relations
  • Social Media Marketing
  • Digital Marketing
  • Offline Marketing
  • Activation & Events

Společenská
odpovědnost

Trápí mě, když vidím firmy, které dělají dobro v rámci svých CSR programů, jen aby si mohly odškrtnout položku na seznamu a odreportovat pár čísel v Excelu. O tom společenská odpovědnost není.

Věřím v zodpovědnost, která je zakódována do samotného nitra každého z nás, u firem pak do smyslu jejich podnikání – do jejich produktů a služeb.

Pomůžu vám najít hlubší smysl vašeho podnikání tak, aby prospívalo okolnímu světu. Následně vám pomůžu nastavit takovou komunikaci, která vám dlouhodobě přinese víc než reklamní kampaň.

HR Marketing &
Employer Branding

Nenaplněný lidský potenciál. Bohužel ho můžeme vidět dnes a denně kolem sebe v mnoha firmách.

Díky naší generaci mileniálů, která je již pár let skloňována všemi pády, se lety budovaný systém vydělávání na život začíná hroutit a lidé se začínají pídit po hlubším smyslu jejich práce.

Pokud spojíme smysluplnou marketingovou komunikaci se společenskou odpovědností, získáme dobrý základ, abychom se stali zaměstnavatelem snů.  To umocníme employer brand strategií, kterou promítneme do nástrojů HR marketingu a doplníme vhodnou interní komunikací. A přesně s tím vám mohu pomoci.

Společně můžeme měnit svět k lepšímu.
Tak co, jdeme na to?

Kontaktujte mě.

Kolik to bude stát?

Odměnu za mou práci si ujasníme při prvním setkání. Ve svých hodinových sazbách rozlišuji tři kategorie: standardní spolupráce (100 %), spolupráce se slušnými firmami, oblíbenci a přáteli (70 % standardní sazby) a spolupráce s neziskovými organizacemi (35 % standardní sazby). Takže nebojte a kontaktujte mě. 🙂